Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Osiedle Podgórze

Osiedle Podgórze, Burkatów, dolnośląskie

  • 1 990 000 zł
  • 223 m²
  • 8 923,77 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Urban

Skontaktuj się

Dom, ul. Osiedle Podgórze

Osiedle Podgórze, Burkatów, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 990 000 zł

223 m²

8 923,77 zł/m²

Dom, ul. Osiedle Podgórze

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 990 000 zł 223 m² 8 923,77 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 721 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 721 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 990 000 zł (8 923,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 223 m² (147 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: Ytong 24; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 1 721 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna z hydromasażem, prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: GAFIN Sylwia Urban, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GAF-DS-329

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Twój wymarzony dom na Osiedlu Pogórze w Burkatowie!

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne rozwiązania i przestrzeń dla całej rodziny, ten dom jest właśnie dla Ciebie!